Lymfodrenáž

Ľudské telo má krvný a lymfatický obeh, ktorý zásobuje bunky živinami a odstraňuje škodliviny. Keď je obeh lymfy spomalený pociťujete únavu, dochádza k nahromadeniu tuku, čo prispieva k vzniku celulitídy, k rôznym opuchom – očí, nôh, vznik kŕčových žíl, čiže zhoršenie zdravotného stavu. Aby ste týmto zdravotným problémom zabránili, môžete skúsiť novú metódu a to špeciálnu procedúru lymfodrenáž, ktorá vám pomôže so všetkými problémami. Je to tlaková masáž lymfatického systému, pri ktorej telo zbavíte nahromadených odpadových látok – detoxikujete a zlepšite činnosť lymfy. Sú dva najfrekventovanejšie typy lymfatickej masáže, a to ručná a prístrojová. Ide o komplex jemných a ľahkých hmatov pri pomalej technike, aby sa podporil tok tekutiny.

Táto jemná masáž pomáha pri pocite ťažkých nôh, veľmi dobre relaxuje unavené nohy pri sedavom zamestnaní, svalovej záťaži, pri chorobách žilového pôvodu, pri dlhodobom nosení sadry, dlhodobej únave, proti celulitíde, odstraňuje rôzne bolesti – hlavy, chrbtice, svalov, zamedzuje ochabnutiu kože, pri oslabení imunity a mnohé ďalšie problémy. Touto masážou zdokonalíte svoju krásu a upevníte si svoje zdravie.

A ešte nakoniec malé upozornenie: pri vírusových ochoreniach, ochorenie pečene a obličiek, pri zlyhávaní srdca, pri horúčke sa pred lymfodrenážou poraďte so svojím lekárom.

 


Surf.sk Smog.sk