Pribrať je ľahko, ale chudnúť ťažko. Zostať štíhlou je určite aj vašim prianím. Aj keď sa snažíte držať diétu, stále sa trápite, že tie kilá idú dole ťažko. Možno by vám pomohlo zopár rád, ktoré vám uľahčia odoprieť si, zabrániť priberaniu a naopak pomôcť k zníženiu hmotnosti. Ak máte chuť si večer zamaškrtiť, skúste potraviny, ktoré môžete nazvať aj potravinami štíhlej línie, lebo zaručene od nich nepriberiete.

Potraviny štíhlosti

Brokolica je nízkokalorická a mimoriadne zdravá a vraj je aj odbúravačom tuku. Pre obsah stopových prvkov a vitamínu C ľahko rozoženie vaše tuky.

Kyslá kapusta je jedna z najzdravších a najstarších potravín, ktorá pomáha proti chorobám a zároveň pôsobí zoštíhľujúco. Balastné látky podporujú trávenie a upravujú črevnú flóru.

Červená paprika zase urýchľuje spaľovanie. Podporuje trávenie, prebúdza lenivé črevá, normalizuje činnosť tráviaceho traktu.

Jablká prezývané ako ovocie krásy. Pektín, ktorý sa v jablkách nachádza je hojivý balzam pre váš organizmus. Obsahuje množstvo enzýmov a množstvo vitamínov.

Cestoviny obsahujú uhľohydráty, dodávajú energiu telu, zasýtia a sú ľahko stráviteľné. Obsahujú hormón šťastia.- serotonín.  

Kuracie prsia odbúravačom stresu. Obsahujú  železo a vitamín C. Pôsobia  proti stresu, sú ľahko stráviteľné.


Surf.sk Smog.sk